|
|
|
|
 |
y3k
2006-02-25 18:36:43
|
424
|
| Ez nem igy van, mert az egyik maga a kozepkategoria, a masik meg nem sorolhato ide, kepminoseget, meg egyeb hiteleti tevekenyseget meg kar belekeverni, mert semmi koze magahoz a kategoriahoz. Kurva kisvaku:) |
|
A hozzászólás:
 |
Abrash
2006-02-25 15:34:09
|
423
|
| topikinditói véleményem, hogy a középkategóriában a D200 veri a 30D-t, hiába volt a nagy várakozás, médiacsend azért volt, mert nem volt mirôl beszélni a canonnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|