Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2006-02-25 18:36:43 424
Ez nem igy van, mert az egyik maga a kozepkategoria, a masik meg nem sorolhato ide, kepminoseget, meg egyeb hiteleti tevekenyseget meg kar belekeverni, mert semmi koze magahoz a kategoriahoz. Kurva kisvaku:)
A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2006-02-25 15:34:09 423
topikinditói véleményem, hogy a középkategóriában a D200 veri a 30D-t, hiába volt a nagy várakozás, médiacsend azért volt, mert nem volt mirôl beszélni a canonnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!