Keresés

Részletes keresés

BZoltan Creative Commons License 2006-02-22 20:07:51 262
Be kellett volna itt ütni vagy 3 emberelőnyös gólt...de a jenkik valami fantasztikusan játszottak emberhátrányból. El kell ismerni, hogy nagyon szépen kapták el a sikertelen finn indításokat és igen gyorsan támadásba mentek át amiket ugyebár Tero öcsénk aztán jól meg is fogott :)

A lényeg a lényeg...Suomi a legjobb négyben és a következő ellenfél a Kanada-Orosz meccs lesz... az oroszok leverték a jenkiket mint vak a poharat, Kanada meg ugyebár akkor is Kanada, ha nullára verték a finnek őket a csoportmeccsen. Nem lesz sétagalopp.

z
A hozzászólás:
Ciani Creative Commons License 2006-02-22 20:00:28 261
Hát igen, a végén volt pár durva anerikai megmozdulás, de a harmad közepén be kellett volna ütni egy előnyt és akkor nem infarktusos a vége :)

Niittymäkiről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, bár a védők tényleg sokat bénáztak a végén, talán elfáradtak ebben a nagyon fizikális játékban.
Előzmény:
BZoltan Creative Commons License 2006-02-22 19:55:44 259
A pofám leszakad!!! Ekkora meccsetritkán látok... A finn kapus egy istenkirály... legalábbis azt csináltak belőle a saját védői :)

Az utolsó 4 percben a bírók meg semmertek szólalni... pedig lett volna miért

z

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!