Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2006-02-23 08:33:57 48

Hát szerintem sokkal macerásabb de persze ha szép a kandúr én is elmennék még a világ végéig is érte....

Az a macera benne hogy vannak nőstények akik "abbahagyják" látszólag az ivarzást mire odaérsz a stressztől hogy utazik, akkor meg kell oldani hogy maradhasson még.....ha te is mész vele, akkor neked vissza kell jönnöd, vagy szállást kell találni egy vagyonért....ha nem te viszed akkor úgy egyszerűbb, csak akkor meg izgulok hogy nehogy összeszedjen valamit az új helyen (hiába van fip, fiv, felv teszt, azon kívül még ezer veszedelem van)pl gomba, szemgyulladás, nátha, stb. stb. És persze ha hazazozod a többi macska is elkaphatja...szóval nem egyszerű.

(Egyébként külföldön nem nagyon szeretnek fip-re tesztelni)

 

 

A hozzászólás:
BlackMagic Creative Commons License 2006-02-22 18:36:56 47
Miért macerás annyira? Macerásabb mint egy külföldi kiállítás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!