|
|
|
|
 |
y3k
2006-02-21 22:05:01
|
422
|
| Tanulsag: meg a tenyeknek se higgyunk, nemhogy holmi szobeszednek:) |
|
A hozzászólás:
 |
Kúper
2006-02-21 20:21:50
|
421
|
Csak ennyit ír, ez a reggeli 30D bejelentés második oldalán található.
Egyébként én sem értem, mindenhol máshol dícsérik a D200 low-light AF képességeit... |
|
Előzmény:
 |
y3k
2006-02-21 19:05:59
|
420
|
Akkor valamit nagyon elszurtak avval a fokusszal, D200 kozepre hozza amit a D2X.
Nem derult ki milyen obi volt? Lehet valami lendkerekes, azt meg valoban nem tekergeti tul gyorsan. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|