Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2006-02-21 22:05:01 422
Tanulsag: meg a tenyeknek se higgyunk, nemhogy holmi szobeszednek:)
A hozzászólás:
Kúper Creative Commons License 2006-02-21 20:21:50 421
Csak ennyit ír, ez a reggeli 30D bejelentés második oldalán található.
Egyébként én sem értem, mindenhol máshol dícsérik a D200 low-light AF képességeit...
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2006-02-21 19:05:59 420

Akkor valamit nagyon elszurtak avval a fokusszal, D200 kozepre hozza amit a D2X.

Nem derult ki milyen obi volt? Lehet valami lendkerekes, azt meg valoban nem tekergeti tul gyorsan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!