Keresés

Részletes keresés

Kúper Creative Commons License 2006-02-21 20:21:50 421
Csak ennyit ír, ez a reggeli 30D bejelentés második oldalán található.
Egyébként én sem értem, mindenhol máshol dícsérik a D200 low-light AF képességeit...
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2006-02-21 19:05:59 420

Akkor valamit nagyon elszurtak avval a fokusszal, D200 kozepre hozza amit a D2X.

Nem derult ki milyen obi volt? Lehet valami lendkerekes, azt meg valoban nem tekergeti tul gyorsan.

Előzmény:
Kúper Creative Commons License 2006-02-21 12:00:28 419
Ejj, elírtam egy-két dolgot:

"de több helyesen exponált képet is csinált"

így hangzik helyesen fordítva: több helyesen fókuszált képet csinált. (jobb az AF)

Azért nem mindegy :)

A végén:

"Azokra a munkákra amiket mi csinálnuk a 20D sokkal jobb választás." kieg: "és úgy gondoljuk nem lesz ez mésképp a 30D vel sem"

Így utólag átolvasva kicsit kusza lett a fordítás, elézést kérek de fáradt voltam + gyorsan is írtam ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!