|
|
|
|
 |
Atahualpha
2006-02-20 15:52:00
|
45
|
értem.....
a másik tényleg nagyon csupi, én is láttam...még amikor csöpp cica volt.
A külföldi fedezés is tök jó ötlet, én is szoktam, csak nagyon macerás, ezért inkább ami kell itthonra azt megveszem....:-)
nagy a "szerelem":-))) |
|
A hozzászólás:
 |
BlackMagic
2006-02-20 15:41:26
|
44
|
köszönöm.
Pontosan még nem tudom, 2 lehetőség van: Aradi Edit mondta hogy van 2 kandúrja, de azzal ami a neten van fenn, azzal nem akarom, csupibbal szeretném. A másikat még nem láttam, de azt mondta hogy az nagyon csupi...
A másik lehetőség meg hogy Csehországba viszem hozzá:

Ő Gr.Ich-s.
Szép csupi kiscicákat szeretnék! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|