Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2006-02-20 15:52:00 45

értem.....

a másik tényleg nagyon csupi, én is láttam...még amikor csöpp cica volt.

A külföldi fedezés is tök jó ötlet, én is szoktam, csak nagyon macerás, ezért inkább ami kell itthonra azt megveszem....:-)

 

 

 

 

nagy a "szerelem":-)))

A hozzászólás:
BlackMagic Creative Commons License 2006-02-20 15:41:26 44

köszönöm.

Pontosan még nem tudom, 2 lehetőség van: Aradi Edit mondta hogy van 2 kandúrja, de azzal ami a neten van fenn, azzal nem akarom, csupibbal szeretném. A másikat még nem láttam, de azt mondta hogy az nagyon csupi...

A másik lehetőség meg hogy Csehországba viszem hozzá:

Ő Gr.Ich-s.

Szép csupi kiscicákat szeretnék!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!