Keresés

Részletes keresés

BlackMagic Creative Commons License 2006-02-20 12:15:40 42

Megkapta az első CACIB-ját!

Valószínű megyünk Bécsbe is..

A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2006-02-20 12:13:14 41

SZUPER!!!!!!!!!

mAJD ÉRTESÍTS MINKET IS HA SIKERÜL VÁLASZTANOD KISCICCET!:-)))

Előzmény:
gy.bea Creative Commons License 2006-02-20 12:11:57 40

Sziasztok!

 

Köszönöm, már sikerült is beszélnem vele. Jelenleg van 3 három hónapos cicus (lányok).

Este kapok róluk képet.

Még 1x köszönöm:)

Bea

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!