|
|
|
|
 |
Atahualpha
2006-02-20 12:13:14
|
41
|
SZUPER!!!!!!!!!
mAJD ÉRTESÍTS MINKET IS HA SIKERÜL VÁLASZTANOD KISCICCET!:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
gy.bea
2006-02-20 12:11:57
|
40
|
Sziasztok!
Köszönöm, már sikerült is beszélnem vele. Jelenleg van 3 három hónapos cicus (lányok).
Este kapok róluk képet.
Még 1x köszönöm:)
Bea |
|
Előzmény:
 |
BlackMagic
2006-02-20 11:39:28
|
38
|
Sziasztok!
A Svetlana telefonszáma: 0620/4633472
Igen, kanadai sphynx. Mango-nak hívom, az Okulus kicsit furinak tartom.. (ez a törzskönyvi neve) :)
Ott voltunk a mostani kiállításon is! (febr 4-5)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|