Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2006-02-20 12:13:14 41

SZUPER!!!!!!!!!

mAJD ÉRTESÍTS MINKET IS HA SIKERÜL VÁLASZTANOD KISCICCET!:-)))

A hozzászólás:
gy.bea Creative Commons License 2006-02-20 12:11:57 40

Sziasztok!

 

Köszönöm, már sikerült is beszélnem vele. Jelenleg van 3 három hónapos cicus (lányok).

Este kapok róluk képet.

Még 1x köszönöm:)

Bea

Előzmény:
BlackMagic Creative Commons License 2006-02-20 11:39:28 38

Sziasztok!

 

A Svetlana telefonszáma: 0620/4633472

Igen, kanadai sphynx. Mango-nak hívom,  az Okulus kicsit furinak tartom.. (ez a törzskönyvi neve)  :)

Ott voltunk a mostani kiállításon is! (febr 4-5)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!