|
|
|
|
 |
Atahualpha
2006-02-20 11:23:03
|
37
|
Akkor ezek szerint ez egy régi szám:-(
A legutóbbi kiállítási katalógusban talál benne van az uj számuk, megkeresem. |
|
A hozzászólás:
 |
gy.bea
2006-02-20 11:06:23
|
36
|
Köszönöm!
Sajnos ezen a számon előfizető nem kapcsolható - szöveg hallható...
Nem tudtok valami más elérhetőséget?
Köszönöm!
Bea |
|
Előzmény:
 |
Atahualpha
2006-02-20 10:12:00
|
35
|
egy devon rexes tenyésztőt ismerek itthon, Hegedűs Mihály és Svetlana. Asszem ez a számuk:30/331-4871
legalábbis fél éve még ez volt.
Sok sikert! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|