Keresés

Részletes keresés

Wác Creative Commons License 2006-03-05 12:08:01 207
Én azért annyira nem örültem :-(((((
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2006-02-19 11:21:22 206
Pár hete láttam az FC Utrech - Ajax meccs összefoglalóját, ahol Ramzi mesterhármast szerzett... Elég flúgos gólok voltak, de hát minden gól ugyanannyit ér, az Ajax ellen meg főleg ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!