|
|
|
|
 |
Ciani
2006-02-18 23:24:43
|
222
|
Sikerült nyerni, de ez a meccs azt hiszem, elsősorban Ruutu csúnya hitje miatt marad emlékezetes (valszeg lenullázta egy mozdulattal a csehek esélyeit). Az első harmad szörnyű volt, akkor lényegesen jobban játszottak a csehek, utána azonban fordult a kocka, bár a győzelemhez kellett az ellenfél kapusa is :)
Ami tetszett, az a Lehtinen-Koivu-Selänne első sor, talán az egész olimpia legjobb sora, nagyon pörögtek megint. Jó volt még a PK is - bár a csehek mindkét góljukat emberelőnyből ütötték, a második kettős volt, azt csak akkor lehet ezen a szinten kivédekezni, ha nagyon szar a támadócsapat. Na meg Niittymäki, aki kurva jó, remélem, a kieséses szakaszra is tartja majd a formát.
Egyedül talán a PP lehetne jobb, egy gólt szerzett a csapat előnyből, de többször még felállni is alig sikerült. |
|
A hozzászólás:
 |
Ciani
2006-02-18 19:23:46
|
221
|
Curlingben is érik egy érem :) Uusisék egymás után lenyomták a svédeket, Kanadát és Norvégiát! A két vereség (német, svájc) meg középcsapatok ellen volt, a hátralévő meccsek nem tűnnek már túl nehéznek, simán elődöntősnek kell lenni ezek után.
Hokiban Svájc sima legyőzése ma még értékesebbnek tűnik, mint két nappal ezelőtt :) A cseheket ma le kéne nyomni - nem tűnik lehetetlennek, bár ellenük hagyományosan rosszul megy -, és azzal már meg is lehet a csoportelsőség (persze a németek ellen kötelező a win). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|