Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fiat16 Creative Commons License 2006-02-17 18:23:26 41

Hali!

 

zinzid légyszíves küld el nekem a magyar nyelvu leirast a Pioneer 530-hoz!

Köszi!

Előzmény:
zinzid Creative Commons License 2005-09-06 16:21:33 12

Hali,

 

vegul a Pioneer-t vettem meg. Meg ki sem probaltam...

 

Kaptam hozza CD-n egy magyar nyelvu leirast. PDF formatumu, de kezileg beszkennelt lapokbol all. Nyilvan nem is keresheto... Gaz, bar jobb mint a semmi. Kinyomtatva egeszen olvashato.

 

Ha meg mindig szukseged van ra, szolj. Vagy ha esetleg megvan az eredeti PDF, az pedig engem erdekel.

 

Udv,

 

Z

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!