Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2006-02-17 06:29:31 412
Mondtam is asszonynak, puska kellett volna ehhez a melohoz:)
A hozzászólás:
fisherhu Creative Commons License 2006-02-17 00:34:10 411
Sóspuskával kell járni az erdőt :D
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2006-02-16 23:34:34 409
Multkor en is lattam, 10-15 ilyen taho ezerrel  a termvedelmi tabla mellett, ki az erdobol, exponalni is elfelejtettem, ugy ledobbentem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!