|
|
|
|
 |
y3k
2006-02-16 23:34:34
|
409
|
| Multkor en is lattam, 10-15 ilyen taho ezerrel a termvedelmi tabla mellett, ki az erdobol, exponalni is elfelejtettem, ugy ledobbentem. |
|
 |
madgie
2006-02-16 21:40:25
|
406
|
| Oszt színházban, vagy hangversenyen fotóztál vele? A karmester a hátadon törné szíjjel a pálcáját :))) |
|
A hozzászólás:
 |
G_ArchAngel
2006-02-16 21:37:27
|
405
|
A kedvenc indokom a 20D ellen: nem jó mert hangos...
Tudjátok mi a hangos? a paraszt milliomos gyerek aki quad-dal bezúg az erdőbe, na az hangos...
Nekem még a zár kattanása még se nagyvadat, se madarat nem riasztott el... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|