|
|
|
|
 |
madgie
2006-02-16 21:29:06
|
403
|
"Nikon kényelmetlen, ronda, a legrosszabb a menüje az összes dSLR közül és nincsenek "L"-es objektívjei:)))"
Ha nagymamámnak meg kereke volna, ő lenne az omnibusz ;) |
|
A hozzászólás:
 |
G_ArchAngel
2006-02-16 21:22:31
|
402
|
Igen, és a BMW X5 is kényelmesebb, szebb, gyorsabb, drágább, mint egy jó öreg Range Rover mégsem cseréli el, az aki terepjárót akar...
Nikon kényelmetlen, ronda, a legrosszabb a menüje az összes dSLR közül és nincsenek "L"-es objektívjei:))) |
|
Előzmény:
 |
fotoeostibi
2006-02-16 18:07:47
|
397
|
meg valami!kerdezd meg tölem canon.Eos baratunk miert szabadultam meg az Eos 350 D gepemtöl? Es valtottam 20 D-re de lehet hogy ez se volt a legjobb bolt mert a NIKON D 200 Gep TORONY MAGASAN VERI!!!!Egy: Nem olyan hangos mint a 20 D stb
Üdv Remelem nincs harag? ez csak az en velemenyem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|