Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2006-02-16 21:29:06 403

"Nikon kényelmetlen, ronda, a legrosszabb a menüje az összes dSLR közül és nincsenek "L"-es objektívjei:)))"

 

Ha nagymamámnak meg kereke volna, ő lenne az omnibusz ;)

A hozzászólás:
G_ArchAngel Creative Commons License 2006-02-16 21:22:31 402

Igen, és a BMW X5 is kényelmesebb, szebb, gyorsabb, drágább, mint egy jó öreg Range Rover mégsem cseréli el, az aki terepjárót akar...

 

Nikon kényelmetlen, ronda, a legrosszabb a menüje az összes dSLR közül és nincsenek "L"-es objektívjei:)))

Előzmény:
fotoeostibi Creative Commons License 2006-02-16 18:07:47 397

meg valami!kerdezd meg tölem canon.Eos baratunk miert szabadultam meg az Eos 350 D gepemtöl? Es valtottam 20 D-re de lehet hogy ez se volt a legjobb bolt mert a NIKON D 200 Gep TORONY MAGASAN VERI!!!!Egy: Nem olyan hangos mint a 20 D stb

Üdv Remelem nincs harag? ez csak az en velemenyem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!