Keresés

Részletes keresés

ben_ben Creative Commons License 2006-02-16 22:30:47 408
szerinted :)
A hozzászólás:
n.hu Creative Commons License 2006-02-16 21:14:50 401
"NIKON D 200 Gep TORONY MAGASAN VERI!!!"
na ez viszont tényleg így van!!
Előzmény:
fotoeostibi Creative Commons License 2006-02-16 18:07:47 397

meg valami!kerdezd meg tölem canon.Eos baratunk miert szabadultam meg az Eos 350 D gepemtöl? Es valtottam 20 D-re de lehet hogy ez se volt a legjobb bolt mert a NIKON D 200 Gep TORONY MAGASAN VERI!!!!Egy: Nem olyan hangos mint a 20 D stb

Üdv Remelem nincs harag? ez csak az en velemenyem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!