|
|
|
|
 |
ben_ben
2006-02-16 22:30:47
|
408
|
| szerinted :) |
|
A hozzászólás:
 |
n.hu
2006-02-16 21:14:50
|
401
|
"NIKON D 200 Gep TORONY MAGASAN VERI!!!" na ez viszont tényleg így van!! |
|
Előzmény:
 |
fotoeostibi
2006-02-16 18:07:47
|
397
|
meg valami!kerdezd meg tölem canon.Eos baratunk miert szabadultam meg az Eos 350 D gepemtöl? Es valtottam 20 D-re de lehet hogy ez se volt a legjobb bolt mert a NIKON D 200 Gep TORONY MAGASAN VERI!!!!Egy: Nem olyan hangos mint a 20 D stb
Üdv Remelem nincs harag? ez csak az en velemenyem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|