Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Cicafül Creative Commons License 2006-02-15 16:58:56 11
ez ígéretesen hangzik. a bokrétások eddig a balusztráddal építtettek, de most váltottak, mert úgy érezték, a mennyiség a minőség rovására ment a végén.

nekünk márciusban lesz a szerződéskötés, ma voltunk megnézni a terepet, már a gödör kiásva, dolgoznak a földmérők.
Előzmény:
bandita Creative Commons License 2006-02-15 14:14:50 10
En egy kisebb (32 lakasos) tarsashazban vettem lakast, amit szinten a Dunaepszer epitett. Egy eve adtak at, azota sem tudok semmilyen komolyabb problemarol (beazas, peneszedes), ami a tobbi lakasos topikot olvasva jonak tunik.
Persze sok mulik a beruhazon is, azon hogy mit kovetel meg a kivitelezotol, es persze hogy mennyit szan a dologra.
Ugy tunik jol (is) tudnak kivitelezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!