Keresés

Részletes keresés

áfium Creative Commons License 2006-02-15 21:41:33 327

kössz, én voltam a vevő!

Üdv.

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2006-02-15 16:57:32 326
Ma adtam el egyet, de ha érdekel, írj magánban!
Előzmény:
áfium Creative Commons License 2006-02-15 11:52:51 324

Üdv!

Ilyen adaptert keresek: ha van valakinek , vagy a német ebay-ról be tudja hozatni, kérem jelezze.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!