Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
2toth Creative Commons License 2006-02-14 21:10:47 9
Ha garázst vagy tároló helyiséget vagy még valamit veszel a lakáson kívül, akkor tanácsos külön szerződésbe venni őket, mert nem biztos hogy egyszerre adják át őket és így egyszerűbb a kötbért behajtani.
Előzmény:
Cicafül Creative Commons License 2006-02-14 20:06:13 8
sajna nekünk az nem megy, pedig jó ötlet :)
mindkét szomszédunk garzon az egészre meg nem telik :(

akkor ezek szerint neki kell álljunk a tervmódosításnak az építésszel mielőtt leszerződünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!