Keresés

Részletes keresés

Cicafül Creative Commons License 2006-02-14 15:40:40 2
érdekes. úgy gondolom a felmerülő műszaki és egyéb hibák egy/nagy részét még az átadás előtt jegyzőkönyvbe kell vetetni, és csak azután venni át a lakást, ha azokat kijavították.

kérte valaki az eredeti alaprajz módosítását?
A hozzászólás:
Fáradt Vándor Creative Commons License 2006-02-14 14:56:55 1
Amúgy pedig itt van egy cikk...
Előzmény:
Fáradt Vándor Creative Commons License 2006-02-14 14:55:01 0
Nem 0 gond van egy ilyen újépítésű 0tth0nnal...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!