|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
::sb::
2006-02-13 15:52:51
|
232
|
Tavasszal is fog működni, sőt akkor fog csak igazán, én már próbáltam hasonló kombinációval (sőt más obikkal is)... :) A D70 szerencsére elég jó infrázásra. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2006-02-13 12:03:54
|
231
|
NIKON D70 és 50 mm 1.8 alapobjektívvel és Hoya infraszűrővel kipróbálva.
Szabadban kb 4-6 sec expóidő , szép egyenletes bíborvörös kép.
Szobában 2 db 500 w-os izzóval (praktikeres állványos...) kb 4-6 sec expóidővel önarckép... egyenletes bíborvörös fotó , amit ha szintelenítek a PS-ben , nagyon szép fekete-fehér kép az eredmény. (no nem az arcomra irtam , hanem a minőségre. :-)
Tehát tökéletesen működik a dolog ilyen összeállításban is.
Következő próba majd tavasszal , sok nappal és sok zölddel... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|