Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
::sb:: Creative Commons License 2006-02-13 15:52:51 232

Tavasszal is fog működni, sőt akkor fog csak igazán, én már próbáltam hasonló kombinációval (sőt más obikkal is)... :) A D70 szerencsére elég jó infrázásra.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-02-13 12:03:54 231

NIKON D70 és 50 mm 1.8 alapobjektívvel és Hoya infraszűrővel kipróbálva.

Szabadban kb 4-6 sec expóidő , szép egyenletes bíborvörös kép.

Szobában 2 db 500 w-os izzóval (praktikeres állványos...) kb 4-6 sec expóidővel önarckép... egyenletes bíborvörös fotó , amit ha szintelenítek a PS-ben , nagyon szép fekete-fehér kép az eredmény. (no nem az arcomra irtam , hanem a minőségre. :-)

Tehát tökéletesen működik a dolog ilyen összeállításban is.

Következő próba majd tavasszal , sok nappal és sok zölddel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!