Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-02-12 12:34:07 230

OK, várom a levelet. Így már csak egy 512-es CF kari, meg a körtefecskendők alkotják a fotósfelszerelésem :DDD

Juteszembe, ha a fórumtársnak ennyi gondja van a 7D-vel, az baj... én is azt szeretnék... 

Előzmény:
fotoblog Creative Commons License 2006-02-08 22:52:29 218
Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :)))
De, kell, mert most költséghatékony vagyok. Csak piszkos módon elfelejtettem. Írom a címet holnap, a munkahelyemre kellene küldeni, mert akkor nem kell este postán sorban állnom. Viszont a pontos paramétereket (pl. ir. szám) csak holnap tudom megnézni. ( Ciki, nem? Nem tudom a céges címemet... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!