Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fotoblog Creative Commons License 2006-02-12 08:38:30 223
Nekem is volt ilyen tükröződés, igaz a kis Minoltámon két adapterrel (35,5->37, 37->52mm) tudtam csak feltekerni a szűrőt. Érdekes módon a kisebb adapter tükröződött, még akkor is, ha a többi nem volt rajta. Megoldás: tágabb kivágás és utólagos vágás, vagy kreatív retus... :)
Előzmény:
Duda Creative Commons License 2006-02-11 17:55:18 219

ma a napsutesben ISO3200-n 1/6-1/4sec-re is lement az expo, ami jo jel

 

viszont van egy problemam, elegg tukroz a szurom, es a kep sarkaiban vilagos foltok keletkeznek hosszabb zaridoknel. mas is tapasztalt ilyet?

 

van valahol a neten leiras, hogy hogy kell ebbol a piros zajos kepbol valami ertekelhet kepet kesziteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!