Keresés

Részletes keresés

Fido Dido Creative Commons License 2006-02-09 14:35:23 376

Egyszerű:

SMS írásnál csak azok a számok/nevek jelennek meg, amelyek mellett a névjegyzékben mobil szám szerepel. Ha te sima telefonszámként jelölted a mobilszámot, akkor a telefon nem mutatja.

Vad Creative Commons License 2006-02-09 14:19:29 375

Talán lehet, hogy a sim kártyádon, és a telefon memóriájában is vannak számok, és csak az egyiket mutatja neked az a telefonkönyv.

(de ez csak egy ötlet)

A hozzászólás:
Kefferi Creative Commons License 2006-02-09 12:08:42 374

Üdv mindenkinek.

 

Egy fél éves SEP910-et használok, és előjött egy furcsa probléma, amiben a segítségeteket kérném. Üzenet írásánál a telefonkönyv ikonra bökve bekérem a névjegyzéket, de az ABC betűrendből csak betűnkét két, három, öt nevet ajánl be, pedig mindegyikből több van. Ha a hiányzóknak akarok küldeni, ki kell lépnem az írásból, megnézni a számot, megjegyezni, és manuálisan bevinni. Mi lehet a gond? Az alap beállításokat már megnéztem, sőt - garanciális lévén - már javításon is volt a készülék, de ugyanúgy adták vissza. A hibajegyzék szerint memória IC-t cseréltek benne. Mielőtt visszaviszem, hátha valakinél ez feljött, tud tanácsot adni. 

 

Előre is kösz.

 

                                            Kefferi  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!