Keresés

Részletes keresés

Ahmet Creative Commons License 2006-03-12 14:30:21 29
Nem írtam, de határidőre elkészültek, bár a markolatről kissé levált gumi borítás nem érkezett meg, arra még várnom kellett. Pénteken telefonáltak, hogy az is megvan, de addig is tudtam használni a gépet.
Summa: teljesen korrekt volt a dolog.
A hozzászólás:
Ahmet Creative Commons License 2006-02-08 15:39:09 27
Voltam, (szőke) nő megkérdezte miben segíthet, bevette a cuccot garanciális javításra, annak ellnére, hogy nem volt nálam a számla, csak a garijegy. (Nem tudom, hogy kérhetne-e számlát, mindegy) Ma befaxoltam a számlát (azt mondta jó faxon is), és várom, hogy felhívjanak, ha kész. Bízom istenben és szárazon tartom a puskaport. Eddig pozitív, kopp-kopp-kopp!
Előzmény:
Ahmet Creative Commons License 2006-02-07 08:55:36 26
Ma megyek, adja isten, hogy neked legyen igazad, de bevallom, megpróbálom a szőkét becserkészni. : )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!