Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.Pecarobi Creative Commons License 2006-02-08 12:42:52 215
Én a d50 kitobijával használtam, ami nem egy fényeröbajnok, és yo.
Előzmény:
ZolaTeso Creative Commons License 2006-02-08 10:28:26 214
A kérdés jó. Viszont majd érdekel, hogy mit hoztál ki belőle, mert akkor lehet, én is arra veszek :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!