Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-02-07 19:53:35 211
Hoya R72. Én asszem az Elinfo-tól rendeltem.... vagy az Optiformtól. Mindegy, postán jött utánvéttel, telefonon egyeztettünk. Nem kellett Pestre mennem.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-02-07 19:03:26 210

Ajánljatok már legyetek szívesek valamilyen jó infra szűrőt Nikon D70-hez.

Olyan link kellene amiről tudnék neten keresztül rendelni , mert vidéki vagyok és nem járok Bp-en.

Köszi !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!