Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-02-07 16:58:30 209
Télen kora reggel nem fogsz a neten látott minőségű infraképeket csinálni. Ahhoz az kell, hogy tűzzön a nap, meg legyenek zöldek ezerrel. Szóval késő tavasz-nyár, akkor is 10-11 óra után késő délutánig. Ne félj, elvileg tudni fogja a D7D rendesen az infrát. A D70 tudja, és a CCD ugyanaz, meg elvileg a 7D CCD előtti infraszűrője (hotmirror) több fényt/IR-t enged át, mint a többi 6 megapixeles Sony CCD masina.
Előzmény:
Duda Creative Commons License 2006-02-07 10:08:38 208

remelem is :)

 

raadasul az eg is feher, semmiben nem kulonbozik egy zajos szemcses ff keptol

nem igazan latom hogy lehet ebbol olyan kepet kihozni amit a neten latok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!