|
|
|
|
 |
Ahmet
2006-02-08 15:39:09
|
27
|
| Voltam, (szőke) nő megkérdezte miben segíthet, bevette a cuccot garanciális javításra, annak ellnére, hogy nem volt nálam a számla, csak a garijegy. (Nem tudom, hogy kérhetne-e számlát, mindegy) Ma befaxoltam a számlát (azt mondta jó faxon is), és várom, hogy felhívjanak, ha kész. Bízom istenben és szárazon tartom a puskaport. Eddig pozitív, kopp-kopp-kopp! |
|
A hozzászólás:
 |
Ahmet
2006-02-07 08:55:36
|
26
|
| Ma megyek, adja isten, hogy neked legyen igazad, de bevallom, megpróbálom a szőkét becserkészni. : ) |
|
Előzmény:
 |
canon.Eos
2006-02-01 15:17:42
|
25
|
MAGYARORSZÁG EGYETLEN HIVATALOS CANON MARKASZERVIZE!
A LEGAVATOTTABB KÉZZEL JELENLEG KISHAZANKBAN ŐK JAVITJÁK EZEKET A NEM IGAZAN EGYSZERU MŰKÖDÉSU DIGITGÉPEKET IS.
STILUSROL LEHET BESZÉLGETNI, TÉNYLEG OLYANOK MINT A ZOMBIK AKIK HATUL SZIPANTJAK FEL A KIUTCÁZOTT KOKÓT DE NINCS AKI JOBBAN SZERELNE NALUKGÉPET ÉS OBJEKTIVET SEM!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|