Keresés

Részletes keresés

Ahmet Creative Commons License 2006-02-08 15:39:09 27
Voltam, (szőke) nő megkérdezte miben segíthet, bevette a cuccot garanciális javításra, annak ellnére, hogy nem volt nálam a számla, csak a garijegy. (Nem tudom, hogy kérhetne-e számlát, mindegy) Ma befaxoltam a számlát (azt mondta jó faxon is), és várom, hogy felhívjanak, ha kész. Bízom istenben és szárazon tartom a puskaport. Eddig pozitív, kopp-kopp-kopp!
A hozzászólás:
Ahmet Creative Commons License 2006-02-07 08:55:36 26
Ma megyek, adja isten, hogy neked legyen igazad, de bevallom, megpróbálom a szőkét becserkészni. : )
Előzmény:
canon.Eos Creative Commons License 2006-02-01 15:17:42 25
MAGYARORSZÁG EGYETLEN HIVATALOS CANON MARKASZERVIZE!

A LEGAVATOTTABB KÉZZEL JELENLEG KISHAZANKBAN ŐK JAVITJÁK EZEKET A NEM IGAZAN EGYSZERU MŰKÖDÉSU DIGITGÉPEKET IS.

STILUSROL LEHET BESZÉLGETNI, TÉNYLEG OLYANOK MINT A ZOMBIK AKIK HATUL SZIPANTJAK FEL A KIUTCÁZOTT KOKÓT DE NINCS AKI JOBBAN SZERELNE NALUKGÉPET ÉS OBJEKTIVET SEM!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!