Keresés

Részletes keresés

Zamir Creative Commons License 2006-02-04 22:48:51 5
ohhhh :)))))
annyira tetszenek :))

bocsánat,h nem írtam ide elöbb....
A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2006-02-03 16:45:03 4

Szia,

 

Ok, kezdem, ime pár peterbald (csupasz sziámi foto):

 

Előzmény:
Zamir Creative Commons License 2006-02-03 11:11:57 2
Szia!

köszönöm a mailt! :) kalassz,h nyitottad ezt a topikot remélem sokan leszünk majd akiknek van csupija vagy legalábbis szeretne (mint Én)!
Kezdésnek szerintem rakhatnál fel sok-sok-sok képet! :DDDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!