|
|
|
|
 |
Zamir
2006-02-04 22:48:51
|
5
|
ohhhh :))))) annyira tetszenek :))
bocsánat,h nem írtam ide elöbb.... |
|
A hozzászólás:
 |
Atahualpha
2006-02-03 16:45:03
|
4
|
Szia,
Ok, kezdem, ime pár peterbald (csupasz sziámi foto):
  |
|
Előzmény:
 |
Zamir
2006-02-03 11:11:57
|
2
|
Szia!
köszönöm a mailt! :) kalassz,h nyitottad ezt a topikot remélem sokan leszünk majd akiknek van csupija vagy legalábbis szeretne (mint Én)! Kezdésnek szerintem rakhatnál fel sok-sok-sok képet! :DDDDDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|