Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2006-02-03 16:45:03 4

Szia,

 

Ok, kezdem, ime pár peterbald (csupasz sziámi foto):

 

A hozzászólás:
Zamir Creative Commons License 2006-02-03 11:11:57 2
Szia!

köszönöm a mailt! :) kalassz,h nyitottad ezt a topikot remélem sokan leszünk majd akiknek van csupija vagy legalábbis szeretne (mint Én)!
Kezdésnek szerintem rakhatnál fel sok-sok-sok képet! :DDDDDD
Előzmény:
Atahualpha Creative Commons License 2006-02-02 13:19:59 1
szia:)
Ennyi?:-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!