Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2006-01-30 14:45:59 2

Ha van pénzed a nagyon jókra, akkor ne foglalkozz ezzel kérdéssel.:)

 

----------

 

Canon-os optikák topic van, Nikonos mééé nincs ???

Az se canonos - más kérdés, hogy nikonosok kevesebbet szólnak hozzá.

Előzmény:
rátót Creative Commons License 2006-01-30 13:59:31 1
Jah...de úgy látom, hogy Nikonban vagy nagyon jó , vagy átlagos obik vannak...hiányzik a mid-range....szerintem !
Vagy nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!