Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
longue Creative Commons License 2006-01-28 11:08:29 89
Az EF mínusz S-ről nincs is mit beszélni.
Előzmény:
Clairvoy Creative Commons License 2006-01-25 00:11:29 87
Hagyd, ennek a topicnak tökmindegy, már rég nincs szó az EF-S objektívekről, a hirdetés is éppúgy belefér :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!