Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dimage Dani Creative Commons License 2006-01-26 14:10:17 201
Nem rossz, kösz a választ.
Előzmény:
fotoblog Creative Commons License 2006-01-26 07:46:49 200

 

Dani, mindig minden nálam van a táskámban. Lehet használni, mint a mellékelt kép mutatja. Az infra nem csak habos-mesés képekhez jó. Ha pl. FF képet akarsz, a vörös csatornából remek tónusokat lehet elővarázsolni.. Épületek fotózásához is kellemes, egy napsütötte falfelület textúrája hihetetlenül szép tud lenni infrával.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!