Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2006-01-25 18:02:05 88
ez "leoktatási" próbálkozás, vagy már jól le kellett irni valami "csúnya" szót? ((adokveszekre más topik van, baszta.))
Előzmény:
rátót Creative Commons License 2006-01-24 21:18:22 86
....mi a faszér kell leoktatni mindenkit, nem értem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!