Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fotoblog Creative Commons License 2006-01-25 09:43:35 192

Nekem jó! Dobj már egy mailt, mert szerintem sejtem ki vagy, csak nem vagyok biztos benne. Szerintem a fotovilag.hu -n konzultáltunk már infráról... :)

És hogy tudd: a mikrokendő győzött meg!

Ja, milyen állapotban van a szűrő?

Előzmény:
madgie Creative Commons License 2006-01-25 06:26:59 191
Persze. hogy kibírom. Az árról gőzöm nincs. Úgy 7500 körül saccolom a használt árát. Ja, mikrokendőt adok hozzá :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!