Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-01-24 08:06:20 515
Valamivel pótolnia kell a hiányzó gally és avarmennyiséget! ;-)
A hozzászólás:
babydevil Creative Commons License 2006-01-23 20:17:49 514

Gyerekek!

Samu megbolondult:-)

Vasárnap reggel nem találtam a telefonomat. Gyorsan összevesztem az urammal, mert tuti biztos voltam benne, hogy már megint ő tüntette el. De szentül állitotta, hogy hozzá se nyúlt. na elkezdem csörgetni magam a másik mobillal, hát a fürdőszobában csörög. Bemegyek, hallom, hogy csörög, de ha megvakulok se látom. S mivel a mosógép környékéről hallottam a csörgésemet, elgondoltam, hogy na biztos valamelyik ruhám zsebében volt, aztán beraktam a mosnivalókkal együtt a gépbe. Aztán megláttam a kis söprüm nyelét a mosógép mögött. Na kerestem egy elemlámpát. S mit látok? Samu behurcolt a mosógép mögé egy db felmosórongyot, egy db kisseprűt, és a telefonomat a nyakbaakasztós mazzaggal együtt:-) és mindezek mellett édesen horkolt...

Úgyhogy most a fürdőből "kitiltottam", átköltöztettem az egyik üres, mostmég lomtárként használt hálószobánkba. Kisérletképpen a kajástányér mellett hagytam a konyhában a felmosórongyot, na reggelre azt is, meg a kisseprűt is bevitte a mostani szobájába:-)

Mindemellett továbbra is hizik, mert továbbra se fér be a gáztűzhely mögé, mint az első pár napban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!