Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2006-01-23 16:17:18 72
A neten található tesztek jobb felbontásúnak mutatták a 24-105-öt, mint a 24-70/2.8-at, főleg APS-C-n. Én is ilyenre gyúrok, de még nem tudták szállítani (október elején rendeltem meg...)

Pl.: http://www.luminous-landscape.com/reviews/lenses/28-105.shtml
Előzmény:
rátót Creative Commons License 2006-01-23 15:35:14 71
Ha már itt finomkodunk...néztem minta képeket 24-70 L és 24-105 L obikkal és - lehet hogy érzéki csalódás - de a 24-70 L-lel készült fotók szebbek ( részletgazdagabbak ) !!!

....vagy ez baromság ???

Nem tudnál küldeni 1-2 teljes méretű fotót 24-105 L-es obival....megköszönném !!!

Gulyó
Veszprém
tgulyas@vnet.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!