Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csiger78 Creative Commons License 2006-01-23 10:57:21 69

Az EF-S jelzésű optikák kizárólag a DSLR vázakhoz jók,analóghoz sajna nem.

 

Üdv

 

 

csiger78

Előzmény:
voluta Creative Commons License 2006-01-23 10:24:58 66

Az EF-S obit rá lehet rakni analóg gépre is? Nekem EOS-3 van, de ha digitálisat veszek, akkor a 17-85-ös jó választásank tűnne mindkettőhöz.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!