Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rátót Creative Commons License 2006-01-22 13:45:23 60
Röndös vagy hogy válaszolgacc nekem... :o)
Én most fogok 2-3 héten belül venni 20 D vázat és keresem az obi parkot!

Szerinted hol érdemes megvenni ezeket az obikat és főleg mennyiért???

Akárhogyis nézem ez a három obi + a 20 D, 1 milla !!!!!!

Üdv: Gulyó
Veszprémből
Előzmény:
longue Creative Commons License 2006-01-22 13:03:21 59

Nekem az első kettő van, a 70-200 f/4 L (-130-as) most van begyűjtés alatt, még alkudozom. Ezeken kívül van 75-300 és fix 50 f/1.8, és persze az EF-S 18-55 kit. 

 

A 75-300-as úgy 200-ig sok szódával használható, de fölötte nagyon életlen, még az elején vettem, most már mindegy.

 

 A 24-105 nekem tetszik, már a javított van. Gyors AF, remek IS, jó zoom-átfogás, gyakorlatilag  alapzoomként használom. Egyre inkább ódzkodom a nagylátószögtől, de néha szükség van rá.

A 17-40-nek nagyon éles rajza van, engem hobbifotósként a torzítása sem érdekel, talán CA lehetne kisebb, de ez van, végülis a legolcsóbb L-es obi.

 

Most a -130-ra hajtok egy 1,4-es szörözővel, aztán egyelőre kész, megtelt a táska és elég nehéz is már.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!