Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rátót Creative Commons License 2006-01-22 12:51:27 58
OK! Szóval jól sejtettem hogy csak L-es obi...
Neked melyikek vannak ? Láthatóan szebb képük van a nem L-esekhez képest ?

Előre is köszi!!!
Előzmény:
longue Creative Commons License 2006-01-22 12:30:41 57

Holló!

 

Canon 17-40L, 24-105L, 70-200L, esetleg 1,4-es szöröző.

 

Nekem ezek vannak, ill. alakulnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!