Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2006-01-19 18:30:37 55
az e rendes obis topikban megmondják, az nem ef-s uygebár. van valami elsőszériás becsillanásos hiba, állitólag USAban visszavonták egy bizonyos serialszám alatt. És láttam olyan gyakorlati tesztet, amiben kb azonos volt a 28-135 is usm-mel - ami nem rossz, de nem L szinvonal.
Előzmény:
rátót Creative Commons License 2006-01-19 13:46:14 54
Eldöntöttem, L-es obit veszek, de most csak egyre lesz pénzem....szerintetek jó választás a CANON EF 24-105 mm f/4 L IS USM ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!