|
|
|
|
 |
Thor
2006-01-17 20:02:38
|
512
|
| Jóvanna, nem láttam a fehér zászlót, biztos a kontaktlencsém a ludas :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-01-17 20:00:59
|
511
|
| Jóvanna, megadtam már magam! ;-) |
|
Előzmény:
 |
Thor
2006-01-17 19:55:21
|
510
|
| De, zavarja őket, csak nem tudják a tüskék között sem megvakarni, sem kiharapni, mint a kutya, így mit tegyenek, tűrnek. Szerintem is vicces volt ez a kijelentés :) tuliképp a műtéthez lekötözött embert se kéne érzésteleníteni, hiszenhát nem rúg, biztos nem zavarja ha vágják :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|