Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-01-17 19:53:09 509

Ismerős, már volt nekem is! ;-)

A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2006-01-17 19:35:00 508
Ja és ha bolhás a háziállatod,rád is átugrálhatnak.Nem egy jó poén,nekem már volt hozzá szerencsém.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-01-17 19:10:46 507

Passz! ;-)

Mi csak három hónapig neveltük a kölyköket, nem poroztuk be őket, igaz nem is láttunk (kerestünk) rajtuk bolhát. Lakásban csak egy napot töltöttek, ősszel pedig leadtuk őket az állatkertben. Remélem jól érezték magukat nálunk, nélkülünk sajnos elpusztultak volna, igaz az is  a természethez tartozik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!