|
|
|
|
 |
eMM
2006-01-17 19:35:00
|
508
|
Ja és ha bolhás a háziállatod,rád is átugrálhatnak.Nem egy jó poén,nekem már volt hozzá szerencsém.
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-01-17 19:10:46
|
507
|
Passz! ;-)
Mi csak három hónapig neveltük a kölyköket, nem poroztuk be őket, igaz nem is láttunk (kerestünk) rajtuk bolhát. Lakásban csak egy napot töltöttek, ősszel pedig leadtuk őket az állatkertben. Remélem jól érezték magukat nálunk, nélkülünk sajnos elpusztultak volna, igaz az is a természethez tartozik. |
|
Előzmény:
 |
eMM
2006-01-17 19:04:37
|
506
|
A természetben is majdnem minden macska bolhás.Mégis jobb nekik bolha nélkül.A sünnél mér lenne ez másképp?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|