|
|
|
|
 |
Törölt nick
2006-01-17 19:10:46
|
507
|
Passz! ;-)
Mi csak három hónapig neveltük a kölyköket, nem poroztuk be őket, igaz nem is láttunk (kerestünk) rajtuk bolhát. Lakásban csak egy napot töltöttek, ősszel pedig leadtuk őket az állatkertben. Remélem jól érezték magukat nálunk, nélkülünk sajnos elpusztultak volna, igaz az is a természethez tartozik. |
|
A hozzászólás:
 |
eMM
2006-01-17 19:04:37
|
506
|
A természetben is majdnem minden macska bolhás.Mégis jobb nekik bolha nélkül.A sünnél mér lenne ez másképp?
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2006-01-15 21:15:45
|
505
|
| Én úgy tudtam a természetben majdnem mindegyik sün bolhás. Nem biztos, hogy őket zavarja, lehet hogy csak minket embereket. De ez csak egy kósza gondolat, elnézést érte. ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|