Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rátót Creative Commons License 2006-01-17 17:57:31 53
Nekem meg folyamatosan azt papolják hogy csak azt ne vegyek! Szerinted mi a bajuk vele. Neked ilyen van, neked tudnod kell !!!
Előzmény:
puru Creative Commons License 2005-12-04 19:10:22 51

Sziasztok!

3 napja vagyok boldog tulaja egy EFS 17-85 IS USM obinak. Nekem egyenlőre nagyon tetszik, remélem ez később se fog megváltozni. Amúgy egy Canon EOS 350D-m van.

Na egyenlőre ennyi, ha van nektek is tapsztalatotok, osszátok meg velem.

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!