|
|
|
|
 |
Z3rg3
2006-04-01 08:48:00
|
28
|
| az én legum egy picit idősebb csak, és csak egy picivel nagyobb, tehát nagy gond nálatok sem lehet... :)) |
|
 |
JaMaN és Gonzi
2006-03-06 09:01:42
|
26
|
Szia!
Akár jó méret is lehet, ha nőstény, ők általában kissebbek, de az 1 méter kicsinek tűnik.
Ha eszik rendesen, és nem gubbaszt, szerintem ne aggódj, akkor lesz baj, ha elkezd nem enni, és szemmel láthatóan rossz kedvű.
Egyébként a hüllők alkalmazkodnak az élőhelyhez, ha kicsinek érzik a helyüket, nem nőnek meg akkorára, mint a természetben, mekkora helyen lakik?
|
|
A hozzászólás:
 |
bebike
2006-01-17 16:50:13
|
25
|
Egy kicsit elhanyagolt ez a topic.
Gondoltam fel teszek egy kérdést, hátha válaszol rá valaki. Nagy segítség lenne.
Szal, van egy legum, Pedro.
3 éve van nálam, kb annyi idős is.
Rendesen eszik, bár állatokat nem adok neki. a terráriuma giga méretű, a hőmérséklet és a páratartalom mindig az előírásoknak megfelelő, fürdeni tud és szokott is.
Tehát minden körülmény megfelelő
Kérdés:
Mekkorának kéne lennie egy 3 éves legunak?
Pedro kb. 1 m hosszú a farkával együtt.
Szerintetek ez egészséges??!!
Előre is köszi a válaszokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|