Keresés

Részletes keresés

Z3rg3 Creative Commons License 2006-04-01 08:48:00 28
az én legum egy picit idősebb csak, és csak egy picivel nagyobb, tehát nagy gond nálatok sem lehet... :))
JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2006-03-06 09:01:42 26

Szia!

Akár jó méret is lehet, ha nőstény, ők általában kissebbek, de az 1 méter kicsinek tűnik.

Ha eszik rendesen, és nem gubbaszt, szerintem ne aggódj, akkor lesz baj, ha elkezd nem enni, és szemmel láthatóan rossz kedvű.

 

Egyébként a hüllők alkalmazkodnak az élőhelyhez, ha kicsinek érzik a helyüket, nem nőnek meg akkorára, mint a természetben, mekkora helyen lakik?

 

 

A hozzászólás:
bebike Creative Commons License 2006-01-17 16:50:13 25

Egy kicsit elhanyagolt ez a topic.

Gondoltam fel teszek egy kérdést, hátha válaszol rá valaki. Nagy segítség lenne.

 

Szal, van egy legum, Pedro.

3 éve van nálam, kb annyi idős is.

Rendesen eszik, bár állatokat nem adok neki. a terráriuma giga méretű, a hőmérséklet és a páratartalom mindig az előírásoknak megfelelő, fürdeni tud és szokott is.

Tehát minden körülmény megfelelő

 

Kérdés:

Mekkorának kéne lennie egy 3 éves legunak?

 

Pedro kb. 1 m hosszú a farkával együtt.

Szerintetek ez egészséges??!!

 

Előre is köszi a válaszokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!