Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2006-01-17 19:55:21 510
De, zavarja őket, csak nem tudják a tüskék között sem megvakarni, sem kiharapni, mint a kutya, így mit tegyenek, tűrnek. Szerintem is vicces volt ez a kijelentés :) tuliképp a műtéthez lekötözött embert se kéne érzésteleníteni, hiszenhát nem rúg, biztos nem zavarja ha vágják :)
eMM Creative Commons License 2006-01-17 19:04:37 506
A természetben is majdnem minden macska bolhás.Mégis jobb nekik bolha nélkül.A sünnél mér lenne ez másképp?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-01-15 21:15:45 505
Én úgy tudtam a természetben majdnem mindegyik sün bolhás. Nem biztos, hogy őket zavarja, lehet hogy csak minket embereket. De ez csak egy kósza gondolat, elnézést érte. ;-)
Előzmény:
eMM Creative Commons License 2006-01-14 23:35:31 504
Hát igen elég vicces az a hozáállás hogy a bolhák a sün életének a része.Akkor az emberé meg mondjuk a fejtetű.
Egyértelmű hogy a parazitamentes állatnak sokat javul az "életminősége".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!