|
|
|
|
 |
Thor
2006-01-17 19:55:21
|
510
|
| De, zavarja őket, csak nem tudják a tüskék között sem megvakarni, sem kiharapni, mint a kutya, így mit tegyenek, tűrnek. Szerintem is vicces volt ez a kijelentés :) tuliképp a műtéthez lekötözött embert se kéne érzésteleníteni, hiszenhát nem rúg, biztos nem zavarja ha vágják :) |
|
 |
eMM
2006-01-17 19:04:37
|
506
|
A természetben is majdnem minden macska bolhás.Mégis jobb nekik bolha nélkül.A sünnél mér lenne ez másképp?
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-01-15 21:15:45
|
505
|
| Én úgy tudtam a természetben majdnem mindegyik sün bolhás. Nem biztos, hogy őket zavarja, lehet hogy csak minket embereket. De ez csak egy kósza gondolat, elnézést érte. ;-) |
|
Előzmény:
 |
eMM
2006-01-14 23:35:31
|
504
|
Hát igen elég vicces az a hozáállás hogy a bolhák a sün életének a része.Akkor az emberé meg mondjuk a fejtetű. Egyértelmű hogy a parazitamentes állatnak sokat javul az "életminősége". |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|