Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ambiente Creative Commons License 2006-01-15 15:30:58 32
Igen, pont ezek miatt orultem en is neki. Vegre el lehet felejteni a vacak videoszalagokat, ami mellesleg mar akkor is igen kompromisszumos megoldas volt, amikor megjelent, nemhogy ma. Es a hazi video anyagokat is konnyu igy archivalni.
Előzmény:
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2006-01-15 14:42:40 31

Én kurvára örülök, hogy megvettem. Nem kell a szar VHS-el nyüglödni, tekergetni,pörgetni oda-vissza...mint egy rossz álom.

Ami kellett már digitalizáltam, nem utolsó sorban a miniDV miatt is jó, nem akartam a számítógéppel konvertálgatni, így sokkal egyszerűbb lemezre írni.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!